SR
SR
Objednat autopotahy

Nápoveda

Ako nakupovať v našom E-shope?

Kúpiť si autopoťahy prostredníctvom nášho internetového obchodu je veľmi jednoduché. Stačí ak sa budete držať týchto krokov. Je nutné, aby ste prešli všetkými krokmi

1. krok: Strih poťahov

V 1. kroku objednávania si zvoľte jeden zo štyroch strihov autopoťahov: Ellegance, RS Style, Sport alebo Classic. Jednotlivé strihy sa menia kliknutím na tlačítka v ľavej časti e-shopu. Pokračujte pomocou pomarančového tlačítka v dolnej časti aplikácie.

napoveda 1. krok

2. krok: Látka na boky poťahov

V 2. kroku si zvoľte látku na boky poťahov kliknutím na vzorku látky a pokračujte na ďalší krok kliknuťím na pomarančové tlačítko Ďalej

napoveda 2. krok

3. krok: Látka na stred poťahov

V 3. kroku si vyberte látku na stred poťahov. V ponuke máme 30 látok. Posúvať medzi látkami môžte pomocou šedých tlačítok pod látkami.

napoveda 3. krok

4. krok: Výšivky

Vo 4.krorku si môžte na poťahy objednať výšivku. Ak si želáte vyšiť nejaký nápis do 10 znakov, kliknite na tlačítko "Nápis". Ak si želáte na poťahy vyšiť nejaký obrázok prípadne logo, kliknite na tlačítko "Logo". Ak si neželáte pridať na poťahy výšivku, pokračujte na ďalší krok kliknutím na tlačítko "Ďalej". Zvolenú výšivku môžte kedykoľvek zrušiť kliknutím na tlačítko "Zrušiť výšivku".

Výšivka - Nápis

Ak ste si zvolili vyšiť na poťahy nejaký nápis, v tomto kroku si navolíte ako má výšivka vyzerať. Do textového polička napíšte text, ktorý si želáte vyšiť, zvoľte si typ a farbu písma a vyberte si či si želáte výšivku pridať na všetky sedadlá alebo len na predné sedadlá. Keď budete s výšivkou spokojní, môžte pokračovať na ďalší krok kliknutím na tlačitko "Ďalej"

napoveda napis

Výšivka - Logo

Ak ste si zvolili vyšiť na poťahy logo, kliknite na tlačítko "Prechádzať" a vyberte vo svojom počítači obrázok, ktorý si želáte vyšiť. Ak ste omylom klikli na iný obrázok, znovu kliknite na tlačítko "Prechádzať" a o vyberte správny obrázok. Po odoslaní obrázka sa vám objaví správa, že obrázok bol odoslaný. Potom môžte pokračovať na ďalší krok kliknutím na tlačitko "Ďalej"

napoveda logo

5. krok: Ozdobné štepovanie

V 5. kroku si môžte poťahy skrášliť ozdobným štepovaním. Stačí kliknúť na farebné tlačítka. Ak ste s výberom spokojní, pripadne ak si neželáte na poťahy ozdobné štepovanie, pokračujte na ďalší krok kliknutím na tlačítko "Ďalej"

napoveda 5 krok

6. krok: Informácie o aute

V 6. kroku vyplňte informácie o vašom aute a jeho sedadlách. Je nutné vyplniť všetky informácie. Ak niečo bude chýbať, zobrazí sa vám hlásenie o chybe, ktoré vás upozorní na to, ktorá informácia chýba. Na ďalší krok bude možné pokračovať až po vyplnení všetkých informácií.

Ak si s vyplnením niektorých informácií nie ste istý, kliknite na tlačítko "Nápoveda", ktoré vám zobrazí viac informácií, prípadne nás kontaktuje.

napoveda 6 krok

7. krok: Fakturačné údaje

V 7. kroku vyplňte fakturačné údaje a údaje o mieste doručenia. Povinné údaje sú zvýraznené. Je nutné vyplniť všetky povinné údaje. Až potom môžte pokračovať na ďalší krok.

napoveda 7 krok

8. krok: Rekapitulácia

V poslednom kroku "Rekapitulácia" si pozorne skontrolujte Vašu objednávku. Ak ste niekde urobili chybu alebo si želáte zmeniť niektoré nastavenia, vráťte sa na daný krok a urobte zmeny. Potom už len stačí oboznámiť sa s našimi obchodnými a reklamačnými podmienkami a potvrdiť svoj súhlas s nimi. Tým sa aktivuje tlačítko "Objednať". Po kliknutí na tlačítko "Objednať" bude objednávka odoslaná a Vám bude doručený e-mail s rekapituláciou Vašej objednávky. V prípade, že ste si zvolili platbu prevodom na účet, tento e-mail bude obsahovať aj informácie potrebné na vykonanie platby.

napoveda 8 krok

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, vložka 1120/T, značka sro. Prihlásenie