SR
SR
Objednat autopotahy

Kvalita

Latky

Kvalitné poťahové látky

Na výrobu autopoťahov používame výhradne látky používané k výrobe čalúnení v automobilovom priemysle. Látky máme overené mnohoročnými skúsenosťami ako aj laboratórnymi skúškami. Minimálna odolnosť látok voči oderu je 10,000 trecích cyklov, čo pri intenzívnom používaní predstavuje životnosť autopoťahov minimálne 3 roky.

Stalofarebnost

Stálofarebnosť

Látky, ktoré používáme k výrobe autopoťahov, majú zvýšenú odolnosť voči UV žiareniu, takže si zachovajú svoje pôvodné farby aj pri pôsobení slnečného žiarenia.

Presnost

Presnosť

Autopoťahy vyrábame na mieru na konkrétny typ automobilu. Máme presné strihy na väčšinu osobných a nákladných automobilov a autobusov.

Laminácia

Laminácia

Časť sedadla a operadla autopoťahov je zo spodnej strany potiahnutá vrstvou molitanu, vďaka čomu autopoťahy prilnú k sedadlám, nešmýkajú sa a nekrčia sa. Molitán je naviac potiahnutý sieťkou pre jednoduhšiu montáž autopoťahov.

Laminacia

Originálne výšivky

Na autopoťahy vám môžme vyšiť ľubovolný vzor, nápis alebo logo. Môžte si vybrať z ponuky štandardných výšiviek, ktoré si môžete navoliť a objednať priamo v našom internetovom obchode.

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, vložka 1120/T, značka sro. Prihlásenie